Dołącz do Trec Team – poznaj tę niezwykłą, polską firmę

Wraz ze wzrostem zainteresowania kulturystyką, jak również rozwojem tej niezwykłej dyscypliny sportowej na terenie naszego kraju, pojawiła się pewna luka produktowa, będąca wynikiem braku odpowiednich suplementów diety, które wspierałyby w pełni polskich sportowców. Rodzące się zapotrzebowanie na profesjonalne produkty w tym zakresie, przyczyniły się do powstania niezwykłej marki – Trec Nutrition. Jako jedna z pierwszych w naszym kraju, postanowiła bowiem odpowiedzieć na zapotrzebowanie swoich rodaków, dostarczając najwyższej jakości rozwiązania. Obecnie, Trec Team zrzesza dziesiątki tysięcy sportowców, pragnących dać z siebie więcej, niż tylko sto procent. Oto zarys historii polskiej marki Trec Nutrition.

Początek historii

Zanim założona w Polsce firma, przekształciła się w Trec Team skupiający wokół siebie znane w świecie sportu nazwiska, musiała przejść naprawdę długą drogę. Pragnąc odpowiedzieć na zapotrzebowanie ówczesnego rynku, Trec Nutrition rozpoczęło swoją działalność w roku 2001 i z miejsca stanęło przed nie lada wyzwaniem. Nie był nim jednak sposób na dotarcie do potencjalnych klientów, czy też próba wybicia się spośród wszystkich innych producentów suplementów diety przeznaczonej dla sportowców, lecz przepisy – zarówno te sanitarne, jak i dotyczące prawa żywieniowego. Ścisła kontrola poszczególnych etapów produkcji oraz samej dystrybucji, wpłynęła nie tylko na spełnienie restrykcyjnych wymagań, narzuconych przez państwo, ale również zaowocowała w jakość dostarczanych produktów.

Trec Team - marka dla każdego sportowca

Dalszy rozwój

Odznaczające się wysoką jakością produkty Trec Nutrition, niemal natychmiast wypełniły lukę na polskim rynku, oferując naszym rodzimym kulturystom dobrą alternatywę dla zagranicznych suplementów. Widząc rosnący popyt, firma postanowiła wzbogacić swoją ofertę o nowe rozwiązania. Odżywki na rzeźbę, boostery, zmienniki posiłków, czy też dedykowane dla osiągnięcia danego efektu zestawy produktów, trafiały coraz to częściej do polskich sportowców. Ci natomiast, chętnie dołączali do Trec Team, wspierając polską firmę nie tylko własnym portfelem, ale również rozsiewaniem pozytywnej opinii w najbliższym środowisku. Popularność, jakość oraz dobre wyniki finansowe firmy, stały się motorem napędowym do ekspansji na nowe rynki, a także do powstania nowych segmentów działalności Trec Nutrition.

Trec Team podbija świat

Trec Team - łączy sportowcówPragnąc w pełni wykorzystać rodzący się potencjał firmy, Trec Nutrition rozpoczęło rozgałęziać swoją działalność na inne odnogi rynku, obejmującego profesjonalne rozwiązania produktowe, przeznaczone dla sportowców. Rozwój ten, nie oznaczał jednak całkowitego porzucenia produkcji suplementów, odżywki na rzeźbę i innych preparatów – pragnąc podbić świat sportu, Trec Team postanowiło jeszcze bardziej poszerzyć swoją ofertę. Nie zastanawiając się zbyt długo, firma zdecydowała się wypuścić linię odzieży, sygnowaną własnym logo. Powstałe w 2012 Trec Wear, koncentruje się po dziś dzień na dostarczaniu najlepszych (pod względem wykonania, materiału, a także dizajnu odpowiadającego współczesnym trendom) rozwiązań w zakresie odzieży przeznaczonej dla profesjonalnych sportowców, jak również dla osób uprawiających sport rekreacyjnie.

Jednak, Trec Nutrition nie zakończyło poszerzania swojej oferty wyłącznie na nowej linii ubrań. Oprócz tego, zdecydowało się na wprowadzenie takich marek jak: Beltor, dedykowaną dla osób utożsamiających się ze światem sportów walki; Action Line, grupę produktów dedykowaną dla sportowców pasjonujących się sportami wytrzymałościowy, jak również ogólnie rozumianym outdoorem; Cross Trec, zajmującej się afiliowaniem sieci klubów treningowych, produkcją suplementów, odżywek, a nawet dostarczającej cieszące się dużą popularnością zmienniki posiłków; oraz Vitamin-Shop®, stanowiącej sieć specjalistycznych sklepów z suplementami diety, zlokalizowanych w całej Europie i na terenie Azji. Jak można się domyślić, podjęta przez firmę inicjatywa poszerzenia oferty, przyniosła gwarantowany sukces. Obecnie Trec Nutrition to duża i prężnie rozwijająca się firma, która cieszy się popularnością wśród wielu sportowców, niezależnie od uprawianej przez nich dyscypliny.

Suplementy diety dla każdego sportowca

Trec Nutrition to przykład firmy, która pomimo początkowych trudności, była w stanie je przezwyciężyć i wybić się na sam szczyt rynku. Skupiając się na dostarczaniu wysokiej jakości produktów, zyskała sobie wielu sympatyków chętnie sięgających po dostarczane przez nią rozwiązania. Jeśli nigdy wcześniej, nie miałeś okazji spotkać się z tą niezwykłą firmą, koniecznie zajrzyj do ich aktualnej oferty. Niezależnie od tego czy przygotowujesz się do maratonu, rozciągasz na macie do jogi, czy też pokonujesz swoje słabości na ringu, Trec Team stoi dla Ciebie otworem.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *