Tabletki na odchudzanie – jakie wybrać?

Jeśli zależy Ci na szybkiej i trwałej utracie kilogramów, powinieneś zainwestować w środki naturalne, które nie szkodzą zdrowiu. Faktem jest, że najlepiej przyswajają się te związki, które pozyskane są z natury, nie sztucznie wyprodukowane w laboratorium. Warto wiedzieć, że środki na odchudzanie nie powinny sztucznie oddziaływać na organizm, lecz pozytywnie podkręcać przemianę materii i nakłaniać adipocyty (komórki tłuszczowe) do przemiany materiałów zapasowych w prostsze związki, które będą łatwą pożywką dla mięśni. 

  • Figurena – https://tabletki-odchudzajace.co.pl/tabletki na odchudzanie, zawierające wyciągi z zielonej herbaty, herbaty pu-erh, morszczynu pęcherzykowatego, guarany, fasoli zwyczajnej i imbiru lekarskiego. Ekstrakty z wymienionych roślin zawierają pełen wachlarz cennych antyoksydantów, które naturalnie przyspieszają przemianę materii. Ponadto, ekstrakt z fasoli zwyczajnej jest doskonałym źródłem fasolaminy, która zapobiega trawieniu i przyswajaniu kalorii pochodzących ze skrobi. Wszystko dzięki temu, że fasolamina to bloker rozkłądu skrobi na cukry proste. Wyciągi z herbaty są z kolei rewelacyjnym źródłem polifenoli, w tym katechin, przyspieszających odchudzanie. Jedna z katechin: ECEG ma tendencje do kumulowania się w komórkach tłuszczowych. Inne polifenole sprzyjają ich rozkładowi i wysyłania do krwioobiegu. Bardzo ważne jest to, że ECEG zabiera ze sobą tłuszcz, który wówczas szybko ulega spalaniu. 
  • Moringa slim zawierają wyciągi z liści moringi. która zawiera ogromną ilość pozytywnych aminokwasów i polifenoli, które pomagają usunąć z organizmu wolne rodniki. Przyspieszają przemianę materii i działają termogennie, czyli umożliwiają szybką utratę kilogramów, poprzez dodatkową produkcję ciepła, co naturalnie wiąże się ze wzmożonym wykorzystywaniem materiałów zapasowych, zgromadzonych w adipocytach. 
  • Slimcea to bogate źródło bioflawonoidów cytrusowych. Poza tym, posiada w składzie wyciąg z białej fasoli, bogaty we wspomnianą już fasolaminę i L-tyrozynę, nakłaniającą tarczycę do produkcji hormonów, które ułatwiają odchudzanie. Pieprz Cayenne, będący składnikiem preparatu zawiera ogromną ilość piperyny, która zasłynęła z właściwości termogenicznych. Łatwo wiąże się do receptorów czucia ciepła i umożliwia pobudzenie organizmu do produkcji energii, która szybko jest uwalania na zewnątrz. Stąd, stosując preparat Slimcea, możesz liczyć na przypływ pozytywnej dawki energii.

Author: admin