Zakłady bukmacherskie – Fortuna

Fortuna zakłady bukmacherskie to jedna z dostępnych na naszym krajowym rynku ofert jeśli chodzi o zakłady wzajemne. Firma ma wieloletnią tradycję działając jeszcze przed laty pod szyldem Profesjonał. Od początku swojej działalności firma prowadzi ją w zgodzie z obowiązującym w naszym kraju prawem. Posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych wydaną przez Ministerstwo Finansów, dlatego osoby korzystające z usług tej firmy nie muszą obawiać się o problemy ze strony Urzędu Skarbowego.

Bogata oferta zakładów sportowych

Fortuna zadbała o to, by dla swoich klientów przygotować bogatą ofertę zakładów sportowych. Najwięcej propozycji oferowanych jest w zakresie Piłki Nożnej, gdzie pojawiają się zakłady na wszystkie liczące się światowe ligi oraz wiele lig egzotycznych: azjatyckich, amerykańskich czy afrykańskich. Dla większości zakładów poza typowaniem zwycięzcy pojawiają się również dodatkowe zakłady poboczne. Świetnie rozwinięta jest również oferta zakładów na Hokej na lodzie. A wśród nich najliczniej proponowane zakłady na ligę Czeską i Słowacką, ze względu na działalność Fortuny na obu tych rynkach. Oczywiście nie brakuje zakładów na inne dyscypliny: Boks, MMA, Siatkówka, Koszykówka, Skoki Narciarskie czy Kolarstwo.

Świetnie przygotowana witryna i aplikacja

Fortuna (https://winwonwon.pl/legalni-bukmacherzy-w-polsce/fortuna/) cieszy się sporym zainteresowaniem klientów ze względu na doskonale wykonaną witrynę i sprawnie funkcjonującą aplikację mobilną, dzięki którym zawieranie zakładów jest intuicyjne i wygodne dla osób, które chcą z przygotowanej oferty skorzystać.

Author: admin